Alar Ojastu
 
 

Ülevaade koolitustest

 

Juhtimiskoolitus

Tugevustele tuginev juhtimine

2018. aastal avaldas Gallup uuringu, mille järgi on Eestis oma tööle pühendunud ainult 10% elanikkonnast. See tähendab, et ainult üks inimene kümnest tahab pakkuda teenust, mida organisatsioon oma turundussõnumites lubab, ja üheksat inimest huvitab ainult palk.

Lühidalt õpivad juhtimiskoolitusel juhid juhtima töötajaid nii, et nad pühenduksid kirega organisatsiooni arengule, looma töökultuuri, mis meelitab ligi talente ja saavad probleemide lahendamiseks uued strateegiad ja tehnikad.

 
Alar on praktiline koolitaja. Ta tõi mängu uusi ideid ja sidus need tervikuks näidetega enda elust ja mujalt maailmast. Koolitusel osalejatele sümpatiseeris enim see, et teemade ring oli laia spektriga ja fookust suunati iga inimese tugevuste arendamisele.
— Erik Heinsaar, Viasat müügidirektor

 

Motivatsiooni- ja MEESKONNAKOOLITUS

Positiivsuse dividendid

Dr Martin Seligman on 40+ aastat kestnud uurimustöös rohkem kui miljoni inimesega tõestanud, et oskus näha asju positiivses valguses on vältimatu edu alus kõikides rollides, mis nõuavad kõrget stressitaluvust, initsiatiivi, järjepidevust ja võimet toime tulla tagasilöökidega.

„Positiivsuse dividendid“ on kokku pandud tuginedes maailma tippülikoolide nagu näiteks Harvard ja Yale inimvõimekust, töötaja sisemist motivatsiooni ja heaolu puudutavatele teadusuuringutele, eesmärgiga anda osalejale konkreetsed tööriistad oma eesmärkide saavutamiseks.

Viisime Alariga läbi kolm koolitust kõikidele Tele2 ja Televõrgu AS töötajatele. Energiaga, millega Alari koolitustelt lahkud, võiks liigutada mägesid, sest teotahe ja inspiratsioon on kirjeldamatu.
— Helena Evert, Tele2 personalijuht

Teeninduskoolitus

Teenindajast talendiks

Uuringufirma Gallup andmetel on keskmine Eesti ettevõte suurepärase teeninduse pakkumisest väga kaugel: kaks teenindajat viiest kahjustab aktiivselt brändi mainet ja kolm käib tööl peamiselt raha pärast. Kliendist, oma kolleegidest ja ettevõttest, kus ta töötab, huvitub alla ühe inimese kümnest.

“Teenindajast talendiks” koolitus käsitleb suurepärase teeninduse tegelikku allikat – suhtumist töösse, suhtumist kolleegi ja suhtumist klienti.

 

 
Muutus, mis meie inimestes toimus, on täiesti vapustav. Olen kindel, et koolituse investeering
oli tasuvam, kui ükskõik milline investeering meie turundustegevustesse. Aspektid, mida
koolitus puudutas, peaksid küll iga ratsionaalselt mõtleva äriinimese viima arusaamale, et
just need genereerivadki ja tekitavadki igapäevast müüki.
— Tarvo Jaansoo, Vapiano omanik

 

INSPIRATSIOONISEMINAR

Teekond täiuseni

Elame ühiskonnas, mida iseloomustavad sellised märksõnad nagu: kiirlaen, pingutuseta rikastumine, üleöö miljonärid, kohene edu, nutiseadmed ja lõputu naudisklemine. Ajatud printsiibid nagu ilu, areng, sügavus, kvaliteet ja põhjalikkus jäävad aga glamuurse elu sära varju.

Inspiratsiooniseminar „Teekond täiuseni“ on mõeldud neile, kes tahavad luua väärtust ja pakkuda klientidele sellist elamust, mis ületaks kiirelt arenevas teenustemaailmas kliendi ootused.
Sõltumata sellest, kas kuulaja on juht, arst, ametnik, müügiesindaja või audiitor, on koolituse eesmärk tekitada igas inimeses huvi areneda professionaalina paremaks.

Alari loeng tekitas kontoris pikaks ajaks elava diskussiooni ja kõlama jäi mõte, et meistriks saab see, kes jahib unistust, mitte standardit.
— Anu-Kadi Soa, Deloitte personalijuht

Eduelamuseni!