ALAR OJASTU

Koolitaja, kõneleja, õppija

Ennekõike olen sügavalt uudishimulik õppija, alles seejärel koolitaja ja inspiratsioonikõneleja. Sama sageli, kui olen koolitusgrupi või suurema auditooriumi ees, olen ma oma töölaua taga süvenenud raamatusse või mõne teadusuuringu tulemustesse, osalen ise õpilasena koolitustel või vestlen inspireerivate inimestega üle kogu maailma.

Tulemus

LHV Pank on finantssektori atraktiivseim tööandja ja kaadrivoolavus on kõikide aegade madalaim. G4Si soovitusindeks kasvas koolitusega samal perioodil 17%, kaadrivoolavus langes 20%. Restoran Rataskaevu 16 on juba üle 7 aasta TripAdvisoris Tallinna esinumber. Järjest enam telekome, panku, tööstus- ja turismiettevõtteid, tervishoiuorganisatsioone ja restorane soovib kogetut korrata. 50% minu partneritest on püsikliendid – meie partnerlus loob tulemusi.

Kogemus

Kõik, mida jagan, pärineb elust enesest. 12 aastat kogemusi ettevõtluses ja müügis on aidanud mul kasvada klientidele turul ainulaadseks partneriks. Iga avastatud kitsaskoht mu enda tööst Eestis ja Austraalias on alati viinud uute sukeldumisteni erialakirjandusse. Nüüdseks olen ise oodatud kõneleja ja teadustaja konverentsidel. Samuti on mul olnud au anda külalisloenguid Helsingi ja Peterburi ülikoolides.

Usaldus

Jagan juhtidega talentidel tugineva juhtimise metoodikaid. Nii loome positiivsele suhtumisele ja töötajate kasvavale kaasatusele kindla organisatsioonilise toe. Uuringud ja praktilised kogemused on mind veennud, et otsese juhi roll töötaja hoiakute kujunemisel on võtmetähtsusega.

Elamus

Koolituste sisulise poole kõrval on minu jaoks kesksel kohal ka korraldus. Tagan inimestele suurepärase koolituskogemuse ja õhkkonna, kus end turvaliselt avada. Minu soov on juhtida juhtuma häid ja mõtestatud muutusi – nii isiklikke kui organisatsioonilisi.

Tunnustus

Aastaid on mu õpingute keskmes olnud õnnetunde erinevad aspektid. Uuringud näitavad selget seost inimese positiivse suhtumise ja tööalaste õnnestumiste vahel. Minu koolitustel osalejad on toonud arvukalt elulisi näiteid ja lugusid, mis seda ilmestavad. Näiteid leiad siit.

Suureks auks ja tööalaseks õnnestumiseks pean Aasta koolitaja tiitlit aastal 2018, mis antakse välja Äripäeva Personaliuudiste portaali ja Pärnu Konverentside korraldatud rahvaküsitluse põhjal.

Alar saab ka Sinu edusse panustada

Palun kirjuta, kus näed kasvu vajadust Sina, ja Alar aitab soovitud arengut ellu viia.

Palun kirjuta, kus näed kasvu vajadust Sina, ja Alar aitab soovitud arengut ellu viia.

Enne, kui lahkud, saa tasuta raamat!

Liitu uudiskirjaga ja loe tasuta esimest osa raamatust, milles Alar tutvustab põhjalikult tulemuslikku uue ajastu juhtimist.

0:00
Katkend Alar Ojastu uuest audioraamatust “Ratsionaalne emotsionaalsus”
Kuula kogu raamatut
Katkend Alari audioraamatust
0:00

Pin It on Pinterest