INSPIRATSIOONISEMINAR

Teekond täiuseni

“Teekond täiuseni” keskendub tõeliselt silmapaistvate tulemuste ja suurima rahulolu allikale ning võtetele mistahes elu- või tegevusalal.

Seminari fookus

 • Tipptaseme saavutamise eeldused ja selle mõju inimesele, ettevõttele ja ühiskonnale
 • Innovatsiooni ja ettenägelikkuse allikad ning nende ellu kutsumine
 • Eristumine uue ajastu ühiskonnas, kus kliendielamus on olulisem hinnast ja tootest

Mida teevad modernse ärimaailma meistrid teisiti?

Elame ühiskonnas, mida iseloomustavad kiirlaen, soov kergelt rikastuda, kohene edu ja lõputu naudisklemine. Ajatud printsiibid ja pühendumine ilule, arengule, sügavusele ja kvaliteedile, jäävad glamuurse elu sära varju.

Tõde on, et valdkonna parimaks saamine ei ole mugav. Tipptaseme saavutamine nõuab otsust, aega ja suurt pühendumist. Meisterlikkus on mentaliteet, mida koolis ei õpetata ja millest ärimaailm teab hetkel veel vähe.

Kellele on inspiratsiooni ja innustuse kultiveerimine vajalik?

„Teekond täiuseni“ on mõeldud neile, kes tahavad luua väärtust ja pakkuda klientidele sellist elamust, mis ületaks kiirelt arenevas teenustemaailmas kliendi ootused.

Sõltumata sellest, kas osaleja on juht, arst, ametnik, müügiesindaja või audiitor, on inspiratsiooniseminari eesmärk tekitada igas inimeses huvi areneda, saada professionaalina paremaks.

Audiovisuaalne & interaktiivne

3 kuni 4 tunni pikkune inspiratsiooniseminar keskendub teemadele:

 • Innovatsioon: Ole alati samm ees
  Need, kes loovad erakordseid lahendusi, ennetavad trende ja näevad seoseid, mida konkurent ei märka. Mis on sellise ettenägelikkuse eeldus?
 • Progress: Austus enda vastu viib eneseteostuseni
  Kliendid ootavad isetut külalislahkust, mille idee on absoluutselt parima pakkumises, ootamata selle eest tasu või tunnustust. Kuidas asendada tunnustusvajadus eneseteostusega?
 • Elamus: Müü 10 või ka 100 korda kallimalt
  Aastaks 2020 on kliendielamus olulisem kui hind ja toode. Maksejõulised kliendid ootavad enamat kui pelgalt töötav toode. Elamuse loomine nõuab aega. Kuidas täna aeglustada, et homme kiirendada?
 • Omotenashi: 100 – 1 = 0
  Jaapani kõrgkultuur tugines ideel 100 – 1 = 0. Ära müü tööandjale oma aega, vaid müü oma teenust. Vaata oma töös üle iga väiksemgi detail ja küsi: kas ma saan midagi paremaks teha?

Esita päring seminari kohta

Esita päring

Mida oodata?

 • Unikaalsus
  Universaalsete “edunippide” asemel tutvustab seminar uut suhtumist töösse kui tähtsasse ühiskondlikult väärtuslikku loomingusse.
 • Provokatsioon
  Kasutan väljakutsuvaid küsimusi, mille eesmärk on inspireerida muutust ja suunata publikut jätkama arutelu pärast seminari lõppu.
 • Kaasatus
  Et mõju oleks maksimaalne, kasutan lisaks loengule mõtlemapanevaid visuaale, inspireerivat videot ja tipptasemel audiot.
 • Praktilisus
  Toon näiteid avalikkuse jaoks tundmatutest eestlastest, kes on koolitusel jagatavaid ideid rakendades tõusnud maailmaklassi tegijaiks.

Mõtteid tagasiside lehtedelt

 • „Mõistsin, et minu panusest sõltub palju rohkem, kui olin arvanud. Iga töö on tähtis. Ole sa spetsialist, juht või müügiinimene.“
 •  „Seminar muutis fundamentaalsel tasandil suhtumist töösse. „Sa ei müü tööandjale oma aega, vaid müüd oma teenust” – see on kardinaalne mõtteviisi muutus, mida iga juht ootab oma töötajatelt.”
 • „Võta vastutus oma motivatsiooni eest ja tunne uhkust oma rolli üle.”
 • „Tundsin enesekindluse kasvu. Sain aru, et detailidele tähelepanu pööramisest sõltub kliendi parim elamus.“
 • „Kõik oli väga loogiline ja ratsionaalselt põhjendatud.”
 • „Sain palju energiat, et välja tulla rutiinist ja näha uut väärtust oma ametis.”

Parima tulemuse tagamiseks

 • Koht
  Keskkonna esteetiline ilu ja koolituskoha tehniline kvaliteet mõjutab otseselt osalejate vastuvõtlikkust ja keskendumisvõimet. Hoolikalt valitud asukoht ilmestab oma olemusega ka koolitusel edastatavaid sõnumeid. Kuna koolituse teemadeks on kvaliteet, tipplooming ja meisterlikkus, on oluline, et sündmus ei toimuks keskkonnas, mis räägib taustal hoopis teist keelt.
 • Võimendi
  Inspiratsiooniseminaril saadud uute hoiakute kinnistamiseks on kasulik osalejatele tellida kingituseks raamat „Ratsionaalne emotsionaalsus: tugevad tulemused pehmetest tegudest”,
  mille sisu täiustab ja võimendab koolitusel õpitavat otseselt.

Inspiratsiooniseminar numbrites

7+

aastat inspiratsiooniseminari väljatöötamisele ja täiustamisele

50+

organisatsiooni on oma töötajatesse seminari abil indu süstinud

9,7

punkti on kümnepunktisüsteemis keskmine hinne seminarile

Alar saab ka Sinu edusse panustada

Igas inimeses, töötajas, juhis ja ettevõttes on peidus potentsiaal, mis on veel realiseerimata.
Palun kirjuta, kus näed kasvu vajadust Sina ja Alar annab endast kõik, et soovitud areng ellu viia.

Enne, kui lahkud, saa tasuta raamat!

Liitu uudiskirjaga ja loe tasuta esimest osa raamatust, milles Alar tutvustab põhjalikult tulemuslikku uue ajastu juhtimist.

Pin It on Pinterest