INSPIRATSIOONISEMINAR

Teekond täiuseni

“Teekond täiuseni” keskendub tõeliselt silmapaistvate tulemuste ja suurima rahulolu allikale ning võtetele mistahes elu- või tegevusalal.

Seminari fookus

 • Tipptaseme saavutamise eeldused ja selle mõju inimesele, ettevõttele ja ühiskonnale
 • Innovatsiooni ja ettenägelikkuse allikad ning nende ellu kutsumine
 • Eristumine uue ajastu ühiskonnas, kus kliendielamus on olulisem hinnast ja tootest

Mida teevad modernse ärimaailma meistrid teisiti?

Elame ühiskonnas, mida iseloomustavad sellised märksõnad nagu: kiirlaen, pingutuseta rikastumine, üleöö miljonärid, kohene edu, mikrolaineahi ja lõputu naudisklemine. Ajatud printsiibid nagu ilu, areng, sügavus, kvaliteet ja põhjalikkus jäävad aga glamuurse elu sära varju.

Tõde on, et valdkonna parimaks saamine ei ole mugav. Tipptaseme saavutamine nõuab otsust, aega ja suurt pühendumist. Meisterlikkus on mentaliteet, mida koolis ei õpetata ja millest ärimaailm teab veel vähe.

Kellele on inspiratsiooni ja innustuse kultiveerimine vajalik?

Inspiratsiooniseminar „Teekond täiuseni“ on mõeldud neile, kes tahavad luua väärtust ja pakkuda klientidele sellist elamust, mis ületaks kiirelt arenevas teenustemaailmas kliendi ootused.

Sõltumata sellest, kas kuulaja on juht, arst, ametnik, müügiesindaja või audiitor, on seminari eesmärk tekitada igas inimeses huvi areneda professionaalina paremaks.

Audiovisuaalne, interaktiivne, kaasav

3 tunni pikkune seminar keskendub teemadele:

 • Innovatsioon. Need, kes loovad erakordseid lahendusi, ennetavad trende ja näevad seoseid, mida konkurent ei märka. Mis on sellise ettenägelikkuse eeldus?
 • Progress. Milline eneseareng soosib parema ajupoolkera mõtlemist ning on aluseks valdkonnaülestele läbimurretele? 
 • Elamusdisain. Aastaks 2020 on kliendielamus olulisem kui hind ja toode. Kuidas sünnib tipplooming toote, teenuse ja iseenda müügistrateegias?  
 • Omotenashi. Jaapani kõrgkultuur tugines ideel 100 – 1 = 0. Mida toob kaasa tegutsemine sarnasel põhimõttel 21. sajandi professionaalile ja ettevõttele?

Esita päring seminari kohta

Esita päring

Parima tulemuse tagamiseks

 • Ettevalmistus. Seminari valmimine on võtnud üle 7 aasta intensiivset uurimistööd ning jagatavad mõtted aitavad olla turust mitme aasta jagu ees.
 • Provokatsioon. Alar kasutab väljakutsuvaid küsimusi, mille eesmärk on inspireerida muutust ja suunata publikut jätkama arutelu pärast koolituse lõppu. 
 • Kaasatus. Et mõju oleks maksimaalne, kasutab Alar lisaks loengule mõtlemapanevaid visuaale, inspireerivat videot ja tipptasemel audiot.
 • Praktilisus. Alar toob näiteid avalikkuse jaoks tundmatutest eestlastest, kes koolitusel jagatavaid ideid rakendades on tõusnud maailmaklassi tegijaks.

Inspiratsiooniseminar numbrites

7+

aastat inspiratsiooniseminari väljatöötamisele ja täiustamisele

50+

organisatsiooni on oma töötajatesse seminari abil indu süstinud

9,7

punkti on kümnepunktisüsteemis keskmine hinne seminarile

100%

seminari tellijatest soovitavad seda ettevõtte siseselt ja väliselt

Alar saab ka Sinu edusse panustada

Igas inimeses, töötajas, juhis ja ettevõttes on peidus potentsiaal, mis on veel realiseerimata.
Palun kirjuta, kus näed kasvu vajadust Sina ja Alar annab endast kõik, et soovitud areng ellu viia.

Pin It on Pinterest