3-OSALINE VIDEOSEERIA ETTEVÕTJATELE, TIPP- JA KESKJUHTIDELE

Kuidas saada sektori parimaks?

Telli videokursus tasuta oma meilile!

Täida siinolev ankeet ja saadame sinu meiliaadressile ligipääsu videoseeriale.

Maailma suurim uuringu-organisatsioon Gallup on koostöös Emoriga välja toonud, et see, kui kaua inimene organisatsioonis töötab või kui produktiivne ta on, sõltub 70% ulatuses töötaja suhtest oma otsese juhiga.

Just sellel põhjusel keskendub videoseeria tulemusliku juhtimise võtmekohtadele.

Videoseeriast saad teada

  • Miks juhtimine ei toimi ja kuidas seda olukorda muuta?
  • Milline tööriist võimaldab sul juhina koguda reaalajas tagasisidet, aidates sul otsustada kuhu, millal ja miks oma fookus suunata?
  • Miks kogenud ja oskustega inimesed oma ülesannetega hakkama ei saa?
  • Kuidas luua parima tööandja kuvand oma sektoris, kelle juures inimesed tahavad pingutada ja areneda?
  • Kuidas aru saada, kes, millal ja millistest tegevustest on kõige rohkem motiveeritud?
  • Kuidas anda tagasisidet nii, et töötaja oleks motiveeritud ja pühendunud tegema suurepärast tööd?

Kes on Alar?

Alar on meeskondade ja juhtide koolitaja, kes on nõustanud sadu organisatsioone Eestis, Euroopas, Aasias ja Venemaal. Põhjus, miks teda ikka ja jälle esinema või koolitama kutsutakse, on alati sama: soov tõsta inimeste sisemist motivatsiooni, et suurendada kliendi rahulolu, kasumlikkust, parandada koostööd ja vähendada tööjõu voolavust.

Tema raamat „Ratsionaalne emotsionaalsus” on kirjutatud eelkõige mõeldes tulevikku vaatavale juhile ja ettevõtjale, kuid see on ühtlasi kasulik lugemine kõigile, keda huvitab, kuhu organisatsioonid liiguvad ja kuidas iga üksikisiku heaolu on seotud kogu kollektiivi kasuga.

Klientide tulemustest

LHV Pank on Eesti parim tööandja ja kaadrivoolavus on kõikide aegade madalaim. G4Si soovitusindeks kasvas koolitusega samal perioodil 17%, kaadrivoolavus langes 20%. Restoran Rataskaevu 16 on Tallinnas juba üle 10 aasta TripAdvisoris esinumber. Järjest enam telekome, panku, tööstus- ja turismiettevõtteid, tervishoiuorganisatsioone ja restorane soovivad koolitusi korrata. Enamgi veel – 50% Alari partneritest on püsikliendid, mis annab kinnituse, et see partnerlus tagab soovitud tulemused.

Ei ole olemas suurepäraseid ettevõtteid, on vaid suurepärased inimesed, kes on võtnud tööle suurepärased inimesed, leidnud neile suurepärased kolleegid, ehitanud sedasi suurepärase sisekliima, mis peegeldub suurepärases klienditeeninduses, mis kokku loob ettevõtte, mille kohta majandusanalüütikud ütlevad: „Suurepärane!”

Enne, kui lahkud, saa tasuta raamat!

Liitu uudiskirjaga ja loe tasuta esimest osa raamatust, milles Alar tutvustab põhjalikult tulemuslikku uue ajastu juhtimist.

0:00
Katkend Alar Ojastu uuest audioraamatust “Ratsionaalne emotsionaalsus”
Kuula kogu raamatut
Katkend Alari audioraamatust
0:00

Pin It on Pinterest