NÜÜD KA AUDIORAAMATUNA

Siin on audioraamat sellest, kuidas luua organisatsioon, mis hoiab oma inimesi, vaimustab oma kliente, inspireerib konkurente ja teenib lisaks kasumile ka inimkonda.

Kuula kohe
RATSIONAALNE EMOTSIONAALSUS AUDIORAAMATUNA
Kuula lõikusid Alari audioraamatust
Ebapraktilisus päästab maailma
0:00
Mis on ratsionaalne emotsionaalsus?
0:00
Tunnustamine on neuro-, mitte pehmoteadus
0:00
Sisebrändingu surm
0:00
Töörahulolu – kuidas seda tõsta?
0:00
Sind on vaja sellisena nagu sa oled
0:00
Pikkus
8 h
Hind
39.-
UUE AJASTU JUHTIMISE KÄSIRAAMAT AUDIORAAMATUNA
Osta või kingi audioraamat siit
Sinu andmed
Soovid raamatut kinkida?

Kui soovid teha kingituse mitmele, siis kirjuta siia.

Senikaua kui äri viivad edasi inimesed, mitte veel robotid, on kasulik mõista psühholoogilisi alustalasid, et õigeid nuppe vajutades tagada produktiivsus, mida kõrgema palgaga üksi ei saavuta.

SEITSE STRATEEGIAT EDUNI
Evolutsioon
Evolutsioon

Esimeses peatükis laon vundamendi, mis aitab mõista, miks ja kuidas on võimalik, et inimesed näevad äri ja selle eesmärke niivõrd erinevalt, ja kuidas kliendid ja töötajad, kes peavad lisaks rahale oluliseks ka teisi väärtusi, muudavad kiirelt äritegemise põhimõtteid ja vajavad seetõttu ka teistsugust, ratsionaalselt emotsionaalset juhtimist.

Väärtused
Väärtused

Põhiväärtuste olulisusest on räägitud aastakümneid, ent ometi tunnevad paljud, et nende tööl ei ole mingit kõrgemat väärtust, sõltumata sellest kas tegu on värske start-upi või aastaid turul olnud organisatsiooniga.

Areng
Areng

Kolmandas peatükis analüüsin, kuidas on muutunud töötajate ootus koolitustele ja millist tüüpi arengus peitub lähiaastatel ettevõtete konkurentsieelis.

Emotsioonid
Emotsioonid

Mitte ükski endast lugupidav ettevõtja ei luba viia lauda halvasti pestud nõusid või närtsinud lilli, kuid ikka ja jälle saadetakse laua juurde närtsinud inimesed. Just sel põhjusel on juhi töö juhtida lisaks ajale ka inimeste tuju, emotsioone.

Tunnustamine
Tunnustamine

Märkamine ja tunnustamine on see, mida iga inimene ootab. Ja kui seda ei juhtu, siis on motivatsiooni langus garanteeritud. Küsimus on miks?

Pühendumine
Pühendumine

Uuringud on järjepidevalt tõestanud, et ratsionaalsete äritulemuste aluseks on selline emotsionaalne väärtus nagu personali pühendumus.

Heaolu
Heaolu

Inimene on tervik: eraelu tuleb tööle kaasa. Inimeste motiveerimine raha, karistuste või koolitustega on strateegiana poolik, kui tulemuste languse ja tööjõu voolavuse taga on hoopis midagi palju laiemat.

Alar Ojastu – koolitaja

AUTOR: ALAR OJASTU

Koolitaja, kõneleja, õppija

Alar Ojastu on nõustanud sadu organisatsioone nii Eestis, mujal Euroopas kui ka Aasias ja Venemaal. Põhjus, miks teda ikka ja jälle esinema või koolitama kutsutakse, on alati sama: soov tõsta inimeste sisemist motivatsiooni, et suurendada omakorda kliendi rahulolu, kasumlikkust, parandada koostööd ja vähendada tööjõu voolavust.

Miks Ratsionaalne emotsionaalsus?
Alar ütleb selle kohta nii: „Olin veendunud, et inimliku hoolivuse kaudu on võimalik organisatsioonidel rohkem saavutada, kui kitsalt raha nimel tegutsedes, aga mul puudus tõestus sellele. Otsustasin siis kahtluse alla seada kõik oma intuitiivsed teesid seni, kuni olen neile leidnud kinnituse. Tahtsin fakte, näiteid, protsente ja täpseid summasid. Siin need on.“

Vii juhtimine uuele tasemele!

Enne, kui lahkud, saa tasuta raamat!

Liitu uudiskirjaga ja loe tasuta esimest osa raamatust, milles Alar tutvustab põhjalikult tulemuslikku uue ajastu juhtimist.

0:00
Katkend Alar Ojastu uuest audioraamatust “Ratsionaalne emotsionaalsus”
Kuula kogu raamatut
Katkend Alari audioraamatust
0:00

Pin It on Pinterest