Alar Ojastu
 
 

Alar Ojastu

Koolitaja, kõneleja, õppija 

 
kes-on-alar.jpg
 

Ennekõike olen sügavalt uudishimulik õppija, alles seejärel koolitaja ja inspiratsioonikõneleja. Sama sageli, kui olen koolitusgrupi või suurema auditooriumi ees, olen ma oma töölaua taga süvenenud raamatusse või mõne teadusuuringu tulemustesse, osalen ise õpilasena koolitustel või vestlen inspireerivate inimestega üle kogu maailma. 

TULEMUS

Restoran Rataskavu 16 on juba üle 6,5 aasta TripAdvisoris Tallinna esinumber. Rahusvahelise turismiettevõtte Daetwyler müük on kasvanud 7%. G4Si soovitusindeks kasvas koolitusega samal perioodil 17%, kaadrivoolavus langes 20%. Järjest enam telekome, panku, tööstus- ja turismiettevõtteid, tervishoiuorganisatsioone ja restorane soovib kogetut korrata. 50% minu partneritest on püsikliendid – meie partnerlus loob tulemusi.

KOGEMUS

Kõik, mida jagan, pärineb elust enesest. 12 aastat kogemusi ettevõtluses ja müügis on aidanud mul kasvada klientidele turul ainulaadseks partneriks. Iga avastatud kitsaskoht mu enda tööst Eestis ja Austraalias on alati viinud uute sukeldumisteni erialakirjandusse. Nüüdseks olen ise oodatud kõneleja ja teadustaja konverentsidel. Samuti on mul olnud au anda külalisloenguid Helsingi ja Peterburi ülikoolides.

USALDUS

Jagan juhtidega talentidel tugineva juhtimise metoodikaid. Nii loome positiivsele suhtumisele ja töötajate kasvavale kaasatusele kindla organisatsioonilise toe. Uuringud ja praktilised kogemused on mind veennud, et otsese juhi roll töötaja hoiakute kujunemisel on võtmetähtsusega.

ELAMUS

Koolituste sisulise poole kõrval on minu jaoks kesksel kohal ka korraldus. Tagan inimestele suurepärase koolituskogemuse ja õhkkonna, kus end turvaliselt avada. Minu soov on juhtida juhtuma häid ja mõtestatud muutusi – nii isiklikke kui organisatsioonilisi.

TUNNUSTUS

Aastaid on mu õpingute keskmes olnud õnnetunde erinevad aspektid. Uuringud näitavad selget seost inimese positiivse suhtumise ja tööalaste õnnestumiste vahel. Minu koolitustel osalejad on toonud arvukalt elulisi näiteid ja lugusid, mis seda ilmestavad. Näiteid leiad siit.