alarojastu-header-kvaliteedi-korgtase.jpg

Inspiratsioonikoolitus

Kvaliteedi kõrgtase

Mida teevad modernse ärimaailma meistrid teisiti?

Elame ühiskonnas, mida iseloomustavad sellised märksõnad nagu: kiirlaen, pingutuseta rikastumine, üleöö miljonärid, kohene edu, mikrolaineahi ja lõputu naudisklemine. Ajatud printsiibid nagu ilu, areng, sügavus, kvaliteet ja põhjalikkus jäävad aga glamuurse elu sära varju.

Tõde on, et valdkonna parimaks saamine ei ole mugav. Tipptaseme saavutamine nõuab otsust, aega ja suurt pühendumist. Meisterlikkus on mentaliteet, mida koolis ei õpetata ja millest ärimaailm teab veel vähe.

 

Kes saab koolitusest enim kasu?

Koolitus „Kvaliteedi kõrgtase“ on mõeldud neile, kes tahavad luua väärtust ja pakkuda klientidele sellist elamust, mis ületaks kiirelt arenevas teenustemaailmas kliendi ootused.

Sõltumata sellest, kas kuulaja on juht, arst, ametnik, müügiesindaja või audiitor, on koolituse eesmärk tekitada igas inimeses huvi areneda professionaalina paremaks.

 

Audiovisuaalselt interaktiivne publikut kaasav lühikoolitus keskendub teemadele: 

 

TIPPLOOMING. Miks on oluline olla milleski parim, mitte lihtsalt natuke hea paljudes asjades.

INNOVATSIOON. Edu nõuab arusaamist, et inimesed tajuvad suuremat väärtust ja usaldust, kui näevad, et miski okupeerib täielikult kellegi aja, kire ja oskused.

ILU JA DISAIN. Kuhu on kliendieelistused liikumas ja miks on disain oluline toote, teenuse ja iseenda müügistrateegias.

OMOTENASHI. Isetu külalislahkuse kunst ja Jaapani kultuuri nurgakivi: suhtumine, kus 100 - 1 = 0 ja ainus aktsepteeritav standard on „hinne 6“.


Koolituse „Kvaliteedi kõrgtase“ standardformaat on 1 tund ja 50 minutit, vajaduse korral on teemavalikusse võimalik lisada ka:

PERSOONI BRÄNDING. Miks ja kuidas viljeleda töövõtja mentaliteedi asemel riskialti, innovaatilise ja tulemuste eest vastutust võtva ettevõtja mentaliteeti ning muutuda seeläbi tööjõukulust tööjõutuluks (täiustab programmi 30 minutiga).

 

Mida inspiratsioonikoolituselt oodata?

ETTEVALMISTUS. Koolituse valmimine on võtnud 3,5 aastat intensiivset uurimistööd ning jagatavad mõtted aitavad olla turust mitme aasta jagu ees.

PROVOKATSIOON. Alar kasutab väljakutsuvaid küsimusi, mille eesmärk on inspireerida muutust ja suunata publikut jätkama arutelu pärast koolituse lõppu.

KAASATUS. Et mõju oleks maksimaalne, kasutab Alar lisaks loengule mõtlemapanevaid visuaale, inspireerivat videot ja tipptasemel audiot.

PRAKTILISUS. Alar toob näiteid avalikkuse jaoks tundmatutest eestlastest, kes koolitusel jagatavaid ideid rakendades on tõusnud maailmaklassi tegijaks.

 
 

Valitud tagasiside koolitusele

"Kogu see muutus, uute põlvkondade ootused ning tehnoloogia areng eeldab kõigepealt mindset’i muutust liidrites. Seega, taaskord tõdesin, et tänu Sinule oleme veidi ajast ees."

Keskkonnainvesteeringute keskus

KATRIN LIGI, personalijuht

"Baltikumi kolleegidele jäi kõlama mõte, et kui midagi teed, siis tee seda hingega. See mõte inspireeris, sest Alar ise on selle sõnumi ehe näide. Väga oskuslikult ühendatud visuaalne ja tekstiline osa. Isegi skeptiline kolleeg oli üllatunud, et etteaste ja sõnum nii head olid."

Abbvie

STORPIRSTIS GINTAUTAS, Baltikumi regioonijuht

 

"Alari loeng tekitas kontoris pikaks ajaks elava diskussiooni ja kõlama jäi mõte, et meistriks saab see, kes jahib unistust, mitte standardit."

Deloitte 

ANU-KADI SOA, personalijuht

 "Meie tiimis andis Alar sõnale “meisterlikkus“ ühese ja kõigile arusaadava tähenduse. Enam ei ole tiimis vaja pikalt seletada, kuidas me asju teeme. Vastus on ühene: meisterlikult."

Festival bling

IVO NARIES, peakorraldaja

 

"Alari koolitus ELi eesistumise sideohvitseridele oli üks väärtuslikumaid, millel osalenud olen. Näen, et kolleegid kasutavad saadud ideid oma töös riike esindavate ministritega. Alari näited on elust enesest ja mõtted universaalselt praktilised – neid saab rakendada igas valdkonnas. Minu jaoks oli tegemist emotsionaalse laenguga, mis õpetas nägema olukordi teiste silmade läbi, mõelda raamist väljapoole ja tajuda suuremat pilti."

EUROOPA LIIDU EESISTUMINE

IMRE SOOÄÄR