alarojastu-header-kvaliteedi-korgtase.jpg

InspiratsiooniSEMINAR

Teekond täiuseni

Mida teevad modernse ärimaailma meistrid teisiti?

Elame ühiskonnas, mida iseloomustavad sellised märksõnad nagu: kiirlaen, pingutuseta rikastumine, üleöö miljonärid, kohene edu, nutiseadmed ja lõputu naudisklemine. Ajatud printsiibid nagu ilu, areng, sügavus, kvaliteet ja põhjalikkus jäävad aga glamuurse elu sära varju.

Tõde on, et valdkonna parimaks saamine ei ole mugav. Tipptaseme saavutamine nõuab otsust, aega ja suurt pühendumist. Meisterlikkus on mentaliteet, mida koolis ei õpetata ja millest ärimaailm teab veel vähe.

 

Kes saab koolitusest enim kasu?

Inspiratsiooniseminar „Teekond täiuseni“ on mõeldud neile, kes tahavad luua väärtust ja pakkuda klientidele sellist elamust, mis ületaks kiirelt arenevas teenustemaailmas kliendi ootused.

Sõltumata sellest, kas kuulaja on juht, arst, ametnik, müügiesindaja või audiitor, on koolituse eesmärk tekitada igas inimeses huvi areneda professionaalina paremaks.

 

Audiovisuaalselt interaktiivne publikut kaasav inspiratsiooniseminar keskendub teemadele: 

 

INNOVATSIOON. Need, kes loovad erakordseid lahendusi, ennetavad trende ja näevad seoseid, mida konkurent ei märka. Mis on sellise ettenägelikkuse eeldus?

PROGRESS. Milline eneseareng soosib parema ajupoolkera mõtlemist ning on aluseks valdkonnaülestele läbimurretele?

ELAMUSDISAIN. Aastaks 2020 on kliendielamus olulisem kui hind ja toode. Kuidas sünnib tipplooming toote, teenuse ja iseenda müügistrateegias?

OMOTENASHI. Jaapani kõrgkultuur tugines ideel 100 - 1 = 0. Mida toob kaasa tegutsemine sarnasel põhimõttel 21. sajandi professionaalile ja ettevõttele?


Inspiratsiooniseminari „Teekond täiuseni“ standardformaat on 3 tundi. Vajaduse on võimalik ka formaat pikkusega 2 tundi.

 

Mida inspiratsiooniseminarilt oodata?

ETTEVALMISTUS. Seminari valmimine on võtnud 3,5 aastat intensiivset uurimistööd ning jagatavad mõtted aitavad olla turust mitme aasta jagu ees.

PROVOKATSIOON. Alar kasutab väljakutsuvaid küsimusi, mille eesmärk on inspireerida muutust ja suunata publikut jätkama arutelu pärast koolituse lõppu.

KAASATUS. Et mõju oleks maksimaalne, kasutab Alar lisaks loengule mõtlemapanevaid visuaale, inspireerivat videot ja tipptasemel audiot.

INSPIRATSIOON. Alar toob näiteid avalikkuse jaoks tundmatutest eestlastest, kes koolitusel jagatavaid ideid rakendades on tõusnud maailmaklassi tegijaks.

OLULINE. Ära oota inspiratsiooniseminarilt valmis lahendusi. Publikul tuleb täiega kohal olla, kaasa mõelda, ise seoseid leida... See on vundamendi ladumine, võib olla isegi visandi loomine, mitte "võtmed kätte" valmis maja. 

 
 

Valitud tagasiside seminarile

"Kogu see muutus, uute põlvkondade ootused ning tehnoloogia areng eeldab kõigepealt mindset’i muutust liidrites. Seega, taaskord tõdesin, et tänu Sinule oleme veidi ajast ees."

Keskkonnainvesteeringute keskus

KATRIN LIGI, personalijuht

"Baltikumi kolleegidele jäi kõlama mõte, et kui midagi teed, siis tee seda hingega. See mõte inspireeris, sest Alar ise on selle sõnumi ehe näide. Väga oskuslikult ühendatud visuaalne ja tekstiline osa. Isegi skeptiline kolleeg oli üllatunud, et etteaste ja sõnum nii head olid."

Abbvie

STORPIRSTIS GINTAUTAS, Baltikumi regioonijuht

 

"Alari loeng tekitas kontoris pikaks ajaks elava diskussiooni ja kõlama jäi mõte, et meistriks saab see, kes jahib unistust, mitte standardit."

Deloitte 

ANU-KADI SOA, personalijuht

 "Meie tiimis andis Alar sõnale “meisterlikkus“ ühese ja kõigile arusaadava tähenduse. Enam ei ole tiimis vaja pikalt seletada, kuidas me asju teeme. Vastus on ühene: meisterlikult."

Festival bling

IVO NARIES, peakorraldaja

 

"Alari koolitus ELi eesistumise sideohvitseridele oli üks väärtuslikumaid, millel osalenud olen. Näen, et kolleegid kasutavad saadud ideid oma töös riike esindavate ministritega. Alari näited on elust enesest ja mõtted universaalselt praktilised – neid saab rakendada igas valdkonnas. Minu jaoks oli tegemist emotsionaalse laenguga, mis õpetas nägema olukordi teiste silmade läbi, mõelda raamist väljapoole ja tajuda suuremat pilti."

EUROOPA LIIDU EESISTUMINE

IMRE SOOÄÄR